Portal informacyjny w górskich klimatach

Zalety wypożyczalni samochodów

Poruszanie się po mieście bez samochodu, stanowi dla wielu osób problem. Jeśli z jakichś przyczyn nie mają w danym momencie pojazdu, muszą szukać alternatywy. Nie zawsze jest możliwość pożyczenia auta od przyjaciół czy rodziny. W takim przypadkach bardzo pomocne okazują się wypożyczalnie samochód

Wypożyczalnia aut Kraków – korzystne oferty wynajmu

Umowy wynajęcia samochodu, są w części ustalane indywidualnie. Klient sam wybiera na jaki czas chce wynająć auto. Wielkość pojazdów często nie stanowi problemu. Firmy mają w ofertach szeroki wybór różnych modeli. Do wyboru są nie tylko auta osobowe, ale również vany. Dzięki temu, można poruszać się także większą grupą.

auta kraków

Wypożyczalnia samochodów Kraków – szybkie wypożyczenie

Załatwianie wszystkich formalności nie trwa długo. Często jeśli potrzebujemy auta jak najszybciej, możemy je mieć już tego samego dnia. Firmy wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów.

Kraków wypożyczalnia samochodów – brak stresu

Nie musimy się martwić ewentualnymi awariami samochodu. Jeśli znajdziemy się w takiej sytuacji, najczęściej dostaniemy zastępczy pojazd. Również to wypożyczalnie zajmują się ubezpieczeniem samochodu oraz zrobieniem potrzebnych przeglądów.

O czym należy pamiętać?

Musimy dbać o czystość samochodu i wysoki poziom paliwa. Jeśli przez naszą nieostrożność, auto ulegnie jakimś szkodom, to na nas leży odpowiedzialność pokrycia kosztów naprawy. Trzeba także pilnować terminu zwrotu – za jego przekroczenie, możemy dostać karę finansową.