Portal informacyjny w górskich klimatach

Muzeum Wódki Polskiej w Warszawie – niezwykłe miejsce na niezwykłe wydarzenia

Muzeum Wódki Polskiej w Warszawie to miejsce obecnie coraz bardziej znane. Czym ono w ogóle się charakteryzuje? Co ciekawego można tam zorganizować? O tym powiemy poniżej…

Warszawskie Muzeum Wódki Polskiej – wyjątkowy czar

Powiedzmy na początek trochę jednak o tym, jak w zasadzie prezentuje się wspomniane Muzeum Wódki. Otóż przede wszystkim trzeba tu zaznaczyć, że znajduje się ono w dawnym Zakładzie Rektyfikacji na terenie Centrum Praskiego Koneser. Słowem – dawniej produkowano tu jedyną w swoim rodzaju Luksusową albo Wyborową. Obecnie zaś w muzeum możemy poznać unikalną pracownię alchemika, dowiedzieć się, jak w dworku polskim dawniej wytwarzano alkohol, jak to dzisiaj robione jest w fabrykach, jak wyglądają realia pracy barmana. 

Wizyta w Muzeum Wódki Polskiej – znakomity prezent

Jakie jednak w zasadzie mogą się tutaj odbyć eventy? Przede wszystkim możemy po prostu zakupić komuś bilet do muzeum jako prezent z okazji urodzin, imienin, jakiegoś sukcesu. Na pewno będzie to świetny prezent. 

Eventy w Muzeum Wódki Polskiej

Jednak w tym muzeum można także zorganizować ciekawie różne eventy. Spora przestrzeń, industrialny klimat – to wszystko sprawi, że wszelkie  eventy będą naprawdę świetnie się tu sprawdzać. O czym dokładniej tu mowa? Otóż trzeba tu wziąć pod uwagę, że każde wydarzenie będzie miało tu wyjątkowy klimat. Przykładowo zatem świetnie sprawdzą się tu różnego rodzaju urodziny, imprezy firmowe, wirczorki tematyczne, imprezy czy nawet spotkania biznesowe. Prowadzenie rozmów czy zabawa w miejscu , którym już dawniej robili to pracownicy, właściciele zakładów – to robi niesamowite wrażenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.